Katalog
Email

Hakkımızda

Reklam ve tanıtım hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız; 10 yılı aşkın tecrübesi, birikimi, deneyimli kadrosuyla 2008 yılından bu yana Nitro Tasarım Reklam olarak tescilli  markasıyla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.
 
Nitro Tasarım Reklam; sektöründe öncü birçok kurumsal firmaya sunduğu yaratıcı çözümleriyle, ürün teşhir standları ve market içi tanıtım- aktivasyon uygulamalarını ayırt edici tasarım çizgisiyle sunmaktadır. Müşteri talep ve beklentilerini en doğru ve en verimli şekilde sahaya aktarmayı misyon edinmiştir.
 
Şirketimiz; günümüz rekabet ortamında müşterilerimizin nihayi tüketiciye ulaşmasında üstlendiği rolün bilinciyle hareket etmektedir. Verimlilik esasına dayalı projelendirme yöntemiyle, görsellik ve teşhir bağlamında farkındalık yaratan çalışmalarını en uygun bütçelerle sunmaktadır.
 
Nitro Tasarım Reklam; müşteri taleplerine doğru ve hızlı şekilde cevap verebilen, aldığı brief doğrultusunda kelimeleri 3D görsel ürünlere dönüştüren dinamik, yaratıcı tasarım ve proje ekibine sahiptir. Bilgisayar ortamında hazırlanan çizimleri nesnel olarak hayata geçiren üretim tesisi ve ürün kalitelisini her şeyden önde tutan çalışanlarıyla siz değerli müşterilerine tasarım ve üretim hizmetini bir arada sunmaktadır.
 
Şirketimiz; kurulduğu günden bu güne yenilikçi çizgisinden ödün vermeden sunduğu alternatifler ve kalitesiyle uzun yıllar siz değerli müşterilerine hizmet vermeyi hedeflemekte, sektöründe yeni ufuklar açan öncü bir firma olma vizyonuyla tüm çalışmalarını ilk günkü heyecan ve şevkle sürdürmektedir.

Etiketler : Hakkımızda